قوانین

 

 1. کاربر سایت باید شخص حقیقی و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها باشد.
 2. در هنگام ثبت نام صحت مشخصات و اطلاعات وارده به عهده ثبت نام کننده می باشد و کاربر محترم در صورت تغییر در هریک از بندها علی الخصوص آدرس موظف است از طریق امور مشتریان و پشتیبانی اطلاع رسانی کند.
 3. در مورد کفش های سفارشی پرداخت مبلغ فاکتور به منزله قطعی بودن ثبت سفارش و خرید شما می باشد و بلافاصله بعد از پرداخت وجه، فرآیند خرید، آماده سازی و ارسال محصول خریداری شده ی مشتری آغاز می شود و وجه پرداختی قابل استرداد می باشد.
 4. در صورتیکه ۸moda به هر دلیلی تا ۲ روز کاری موفق به انجام خرید و ثبت سفارش مشتری نگردد، موظف به عودت عین وجه پرداختی مشتری به صورت کامل می باشد.
 5. ۸moda پس از آماده سازی کالا در دفتر تبریز و اطلاع رسانی به مشتری، کالا را از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز به آدرس مشتری ارسال می نماید.
 6. ۸moda سلامت فیزیکی و اصالت کالاهای فروشی را تضمین میکند.
 7. بسته بندی کالا در هریک از مراحل پست بین المللی، گمرکات و بازرسی های مربوطه ممکن است باز شود. لیکن امکان حذف بسته بندی های اضافه محصول جهت کاهش حجم ارسالی و هزینه های حمل و نقل و گمرکی، وجود دارد.
 8. قیمت های اعلامی توسط ۸moda با احتساب کلیه هزینه های حمل و نقل و گمرکی از نمایندگی و فروشگاههای معتبر در ترکیه تا دفتر ۸moda در تبریز محاسبه شده است و هزینه پستی برای ارسال کالا در داخل ایران به عنوان تخفیف به عهده ۸moda می باشد.
 9. قیمت های اعلامی توسط ۸moda با احتساب تخفیفات ویژه و فصلی که از طرف نمایندگی ها و فروشگاههای معتبر در ترکیه اعمال میگردد، محاسبه شده است.
 10. هنگام ثبت سفارش و درصورت پایان یافتن تخفیفات ویژه و فصلی از طرف نمایندگی و فروشگاههای معتبر در ترکیه، قیمت کالا براساس قیمت اصلی آن کالا در ترکیه محاسبه خواهد شد.
 11. بدلیل نوسانات ارز در ایران، امکان کاهش و یا افزایش قیمت اعلامی امکان پذیر می باشد.
 12. بعد از ثبت سفارش و پرداخت وجه فاکتور، زمان ارسال کالا برای کالاهای سفارشی ۱۵ الی ۲۰ روز کاری و برای کالاهای موجودی حداکثر ۲ روز کاری میباشد.
 13. ۸moda متعهد میگردد که کلیه کالاهای اعلامی برای فروش اورجینال بوده و خرید خود را از نمایندگیهای رسمی و فروشگاههای معتبر در ترکیه انجام داده و کالاهای تحویلی به مشتری دقیقا همانی خواهد بود که مشتری ثبت سفارش کرده و نمنونه عکس آن را دیده است.